Oficjalnie zarządzam koniec przedświątecznych zmartwień. Od dzisiaj największym problemem powinno być w jakiej kolejności oglądamy Kevina i którą spośród świątecznych tapet na telefon wybieramy na ten rok.

świąteczne tapety na telefon wzór z gwiazdkami

Wiem, że to nie jest najłatwiejsze zadanie. Pewnie większość z was jak to czyta to prycha na ekran znad oparów z garnków, ale nie dajmy się zwariować! Warto usiąść na chwilę chociażby tylko dlatego, żeby zmienić swoją starą tapetę na jedną z moich świątecznych tapet na telefon. Skoro przystrajamy i dekorujemy nasze domy to dlaczego nie zrobić tego samego z naszym telefonem? Zaryzykuję stwierdzenie, że to w jego ekran patrzymy częściej niż na choinkę w salonie!

Świąteczna grafika na telefonie będzie nam przypominać za każdym razem, żeby zwolnić trochę tempa i chłonąć ten wyjątkowy klimat, którego mamy okazję doświadczać tylko raz do roku. 

świąteczne tapety na telefon wzór z reniferem

Starałam się zrobić trzy wzory, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pierwsza opcja to nietypowy płatek śniegu utrzymany w ciepłej kolorystyce. Druga tapeta to uroczy renifer, a trzecia to wzór sweterka. Przyznaję szczerze, że odkąd je wczoraj zrobiłam to testuję je cały czas i nie mogę się zdecydować, którą lubię najbardziej. Obecnie mam na telefonie reniferka ale czuję, że za chwilę zmienię na tę ze wzorem sweterka.

Jest to mój pierwszy wpis z grafikami do pobrania i muszę przyznać, że raczej nie ostatni! Tworząc dla Was te świąteczne tapety na telefon miałam świetną wymówkę, żeby na chwilę usiąść i oderwać się od obowiązków. Proces tworzenia był dla mnie ogromną frajdą i już zastanawiam się nad projektami noworocznymi.

świąteczne tapety na telefon wzór sweterkowy

Pobierz swoją darmową tapetę!

Pobieram tapetę ze wzorem płatka śniegu.

Pobieram tapetę z reniferem.

Pobieram tapetę ze wzorem sweterka.

świąteczne tapety na telefon zestawienie

Mam nadzieję, że któraś z moich świątecznych tapet na telefon przypadła wam do gustu. Koniecznie napiszcie, która z nich podoba się wam najbardziej. Będzie mi niezwykle miło, jeżeli ubierzecie swój telefon w któryś z moich projektów. 

Grafiki są przeznaczone do niekomercyjnego użytku. Nie zezwalam na powielanie i sprzedawanie ich w jakiejkolwiek formie.