O MNIE

Cześć, mam na imię Ola i jestem autorką tego bloga o urządzaniu wnętrz i nie tylko. Miło mi, że masz ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o mnie i o miejscu w sieci, które tworzę. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej.

O MNIE…

Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na wydziale Budownictwa i w trakcie studiów magisterskich zaczęłam pracę w zawodzie konstruktora.  Jednak już dawno poczułam „zew dekoracyjny”, więc dodatkowo zrobiłam studium Projektowania i Aranżacji Wnętrz. Codziennie uczę się nowych rzeczy związanych z urządzaniem otaczającej nas przestrzeni oraz inspiruję się, aby móc później przekazać całą swoją wiedzę we wpisach.

Uwielbiam kreatywne wyzwania, więc jeżeli zmagacie się z jakąś z pozoru niemożliwą rzeczą dajcie mi znać! Moją ogromną pasją jest tworzenie i DIY. Jak nachodzi mnie ochota to potrafię siedzieć po nocy i rysować albo robić dekoracje z masy solnej. Jestem fanką kryminałów i marzę, że pewnego dnia znajdę zatrudnienie u jakiegoś szalonego detektywa.

Pochodzę z Wrocławia, ale mieszkam w Berlinie. Od niedawna urządzam tutaj od zera swoje cztery kąty. Od zawsze jednak uparcie twierdzę, że w przyszłości chciałabym zamieszkać w którymś z boksów w Ikea.

MIĘDZY BLOGIEM A PRAWDĄ…

Na blogu poruszam następujące kwestie:

  • Porady i kreatywne inspiracje dotyczące urządzania wnętrz.
  • Projekty DIY do domu i nie tylko.
  • Techniczne problemy dotyczące urządzania wnętrz, jego wyposażenia i jak je sprawnie rozwiązywać.
  • Organizację przestrzeni.

Studia, jakie skończyłam i doświadczenie pozwala mi rzetelnie i konkretnie podejmować wszystkie aspekty techniczne dotyczące projektowania i urządzania wnętrz.

Uważam, że każdy zasługuje na mieszkanie w ładnym wnętrzu.

Na blogu staram się pokazać, że wystarczy odrobina chęci i zaangażowania, aby odmienić otoczenie, w jakim mieszkamy. Przykładam wszelkich starań, aby zainspirować was do kreatywnego urządzania wnętrz.

Creatity.pl opisałabym trzema słowami: KREATYWNOŚĆ, WIEDZA, ESTETYKA.

KONTAKT

Jeżeli masz do mnie jakieś pytania, lub po prostu chcesz się przywitać to zachęcam do napisania na mój mail: creatity.pl@gmail.com

Swój profil prowadzę również w serwisach

INSTAGRAM

 

FACEBOOK

 

 

Close